Zakończenie Roku szkolnego 2016/2017

June 23, 2017

 Rok szkolny 2016/2017 zakończyliśmy uroczystą Mszą Św. w kaplicy Ośrodka. Dziękowaliśmy Panu Bogu za cały przeżyty rok oraz za otrzymane łaski i prosiliśmy o bezpieczne i słoneczne wakacje. Po Mszy Św. wszyscy udali się do sali gimnastycznej gdzie S. Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa wyróżnionym uczniom. Wcześniej jednak swój program artystyczno-pożegnalny przedstawili uczniowie klasy III gimnazjum. Nie brak było w tej klasie wielu talentów aktorskich i sportowych, którzy wiele razy reprezentowali naszą placówkę w różnych występach. Uczniowie zostali także wyróżnieni za bardzo dobre zachowanie, frekwencję, czytelnictwo, oraz sukcesy sportowe. Podziękowania otrzymali także rodzice naszych uczniów.

Siostra Dyrektor wyróżniła także niektórych pracowników Ośrodka oraz uczniów, którzy w tym roku szkolnym poczynili znaczne postępy w kierunku poprawy swojego zachowania. W tym roku naszą placówkę opuściło 12 uczniów.

W związku z reformą oświaty, w szkole podstawowej 6 klasa nie kończy swojej edukacji i w przyszłym roku szkolnym rozpocznie naukę w klasie 7. Wszystkim pracownikom Ośrodka -pedagogicznym, administracji i obsługi oraz dzieciom dziękujemy za mile spędzone chwile i życzymy pogodnych i bezpiecznych wakacji :)

Galeria zdjęć

Please reload

Najnowsze

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i pożegnania

June 19, 2019

1/10
Please reload

Minione

April 5, 2019

Please reload

Archiwum
Please reload