Bieg na 5 km i Festyn

May 19, 2019

W niedzielę 19 maja  w ramach projektu „ Łączy nas sport " odbył się u nas dla wszystkich chętnych , bieg na 5 km. ;) Organizatorem zawodów był p. Robert.

A oto jeszcze kilka słów od koordynatora biegu – p. Roberta :
Bieg na 5km został zrealizowany w ramach projektu: "Łączy nas Sport", w biegu wzięło udział 125 osób. Głównym celem projektu jest integracja poprzez sport osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną. Trasa biegu miała charakter biegu górskiego i dla osób mało biegających była dość wymagająca. Dziękujemy sponsorom imprezy: Burmistrzowi Miasta Polanica-Zdrój, Nadleśniczemu Nadleśnictwa Zdroje, Prezesowi Zarządu "Staropolanka" Kierownikowi OPS w Polanicy-Zdroju, grupie EBIEGI.PL, Wolontariuszom z RST w Polanicy-Zdroju, Strażakom i Policjantom za wsparcie tej imprezy. więcej fotek na stronie biegipolanickie.ebiegi.pl w dziale aktualności oraz na stronie ultimasport.pl, gdzie znajdują się również wszystkie wyniki biegu.
Pozdrawiam Koordynator projektu Robert Zięterski

Dodatkowo po biegach na boisku szkolnym odbył się coroczny Festyn Rodzinny. Gościem specjalnym był zespół CENTRALA 57. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprez.

 

Galeria

 

Wręczanie medali i  nagród

 

Please reload

Najnowsze

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i pożegnania

June 19, 2019

1/10
Please reload

Minione

April 5, 2019

Please reload

Archiwum
Please reload