Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i pożegnania

June 19, 2019

W środę, 19 czerwca o godz. 8.00 O.Kamil odprawił Mszę św. na zakończenie Roku Szkolnego, dziękując za Bożą opiekę nad nami i prosząc o bezpieczne wakacje dla nas.

O godz.9.00 w sali gimnastycznej odbyła się

u nas Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2018/19. ;) W tym dniu pożegnaliśmy absolwentów naszej Szkoły. S. Dyrektor Aniela

i Pani Wicedyrektor Ania rozdały nam świadectwa i wyróżnienia a także specjalne podziękowania przekazały Rodzicom.Na koniec podziękowaliśmy i pożegnaliśmy s. Dyrektor Anielę i p. Małgosie z którymi się już nie zobaczymy w przyszłym Roku Szkolnym.

Zwieńczeniem tego dnia była pożegnalna agapa, na której pożegnaliśmy także i podziękowaliśmy za wiele lat pracy naszej P. Bogusi, która pełniła funkcję woźnej w naszej szkole. Po wakacjach nie zobaczymy się także z s.Werą i s.Immaculatą. Dziękujemy wszystkim Pracownikom odchodzącym i pozostającym za trud i poświęcenie w całym roku szkolnym 2018/2019

Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji ;)

 

Galeria 

Please reload

Najnowsze

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i pożegnania

June 19, 2019

1/10
Please reload

Minione

April 5, 2019

Please reload

Archiwum
Please reload